+48 508 984 840

Mińsk Mazowiecki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
420 000 PLN
Powierzchnia
70 m2
Liczba pokoi
3

Oferujemy do sprzedaży udział 50% w nieruchomości gruntowej zabudowanej.

Oferta sprzedaży udziału dotyczy dwóch działek. Działki zabudowanej wolnostojącym murowanym domem z poddaszem użytkowym zlokalizowanym w Miński Mazowieckim, w okolicy ulicy Sobieskiego oraz działki gruntowej przyległej stanowiącej ogród przydomowy.
Ofertę 50% udziału, niewydzielonej nieruchomości kierujemy do inwestorów, którzy płaca gotówką.

Udział 50% w nieruchomości stanowią:
1. Dwie działki gruntu o łącznej o powierzchni 1 259 m2,
2. Podpiwniczony dom wolnostojącym z poddaszem użytkowym:
– w piwnicy znajdują się trzy pomieszczenia o łącznej powierzchni około 66 m2,
– parter domu o powierzchni użytkowej około 70 m2 stanowi salon o powierzchni około 16 m2, sypialnia o powierzchni około 18 m2, pokój o powierzchniach około 12 m2, kuchnia o powierzchni około 9m2, łazienka około 3 m2. Pozostała powierzchnię stanowi komunikacja.
– poddasze o powierzchni po podłodze około 70 m2, które może stanowić niezależną powierzchnię mieszkalną. Aktualnie wyposażone w samodzielną kuchnię, salon z balkonem, łazienkę, sypialnię z garderobą.
– strych o powierzchni około 10m2.

Dom poosiada podłączenie do wszystkich mediów (prąd, gaz, woda kanalizacja, możliwość podłączenia Internetu światłowodowego), możliwość podłączenie dwóch kotłów grzewczych (paliwo stałe, gaz ziemny). Niezależną źródło wody w postaci studni kręgowej.

Działka o powierzchni 1259 m2 nie posiada określonej powierzchni wyłącznego korzystania, kupujący nabywa 50% udziału w całej nieruchomości.

Ogród przydomowy zawiera nasadzenia sadownicze: jabłonie, winorośle, śliwy, grusze, wiśnie, czereśnie, orzechy włoskie i laskowe. Krzewy malin, jeżyn, borówek, porzeczki, agrestu, jagód kamczackich i poziomek. W części użytkowany do hobbystycznej uprawy warzyw oraz wydzielone rabaty kwiatowe róż i bylin.
Dom wymaga nakładów finansowych, funkcjonalny rozkład pomieszczeń, daje możliwość własnej aranżacji.
Mińsk Mazowiecki, zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do pełnej infrastruktury. Sklepy, szkoły, i przedszkola zapewniają zaspokojenie podstawowych potrzeb na miejscu.

Zainteresowanym udostępnimy zdjęcia wnętrza domu.

Zapraszam na prezentację.

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Gaz: Tak
  • Siła: Tak
  • Prąd: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Rodzaj kanalizacji: Miejska
Marzena Zawada

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TMHOME sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Zapoznałam/em się z Polityką Bezpieczeństwa Informacji.

Administratorem danych osobowych jest TMHome sp. z o.o. z siedzibą przy ul.Pańskiej 73, 00-834 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@tmhome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu