Udział 50% w nieruchomości Mińsk Mazowiecki.

Dom | Sprzedaż | Mińsk Mazowiecki

420 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
420 000 PLN
Cena za m2
2 105 PLN
Powierzchnia
70 m2
Powierzchnia użytkowa
62 m2
Pow. działki
1 256 m2
Numer oferty
198/6110/ODS

Opis

Oferujemy do sprzedaży udział 50% w nieruchomości gruntowej zabudowanej.

Oferta sprzedaży udziału dotyczy dwóch działek. Działki zabudowanej wolnostojącym murowanym domem z poddaszem użytkowym zlokalizowanym w Miński Mazowieckim, w okolicy ulicy Sobieskiego oraz działki gruntowej przyległej stanowiącej ogród przydomowy.
Ofertę 50% udziału, niewydzielonej nieruchomości kierujemy do inwestorów, którzy płaca gotówką.

Udział 50% w nieruchomości stanowią:
1. Dwie działki gruntu o łącznej o powierzchni 1 259 m2,
2. Podpiwniczony dom wolnostojącym z poddaszem użytkowym:
– w piwnicy znajdują się trzy pomieszczenia o łącznej powierzchni około 66 m2,
– parter domu o powierzchni użytkowej około 70 m2 stanowi salon o powierzchni około 16 m2, sypialnia o powierzchni około 18 m2, pokój o powierzchniach około 12 m2, kuchnia o powierzchni około 9m2, łazienka około 3 m2. Pozostała powierzchnię stanowi komunikacja.
– poddasze o powierzchni po podłodze około 70 m2, które może stanowić niezależną powierzchnię mieszkalną. Aktualnie wyposażone w samodzielną kuchnię, salon z balkonem, łazienkę, sypialnię z garderobą.
– strych o powierzchni około 10m2.

Dom poosiada podłączenie do wszystkich mediów (prąd, gaz, woda kanalizacja, możliwość podłączenia Internetu światłowodowego), możliwość podłączenie dwóch kotłów grzewczych (paliwo stałe, gaz ziemny). Niezależną źródło wody w postaci studni kręgowej.

Działka o powierzchni 1259 m2 nie posiada określonej powierzchni wyłącznego korzystania, kupujący nabywa 50% udziału w całej nieruchomości.

Ogród przydomowy zawiera nasadzenia sadownicze: jabłonie, winorośle, śliwy, grusze, wiśnie, czereśnie, orzechy włoskie i laskowe. Krzewy malin, jeżyn, borówek, porzeczki, agrestu, jagód kamczackich i poziomek. W części użytkowany do hobbystycznej uprawy warzyw oraz wydzielone rabaty kwiatowe róż i bylin.
Dom wymaga nakładów finansowych, funkcjonalny rozkład pomieszczeń, daje możliwość własnej aranżacji.
Mińsk Mazowiecki, zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do pełnej infrastruktury. Sklepy, szkoły, i przedszkola zapewniają zaspokojenie podstawowych potrzeb na miejscu.

Zainteresowanym udostępnimy zdjęcia wnętrza domu.

Zapraszam na prezentację.

Dodatkowe informacje

Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Gaz
Tak
Siła
Tak
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Kanalizacja
Miejska

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest TMHome sp. z o.o. z siedzibą przy Pańska 73/414, 00-834 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@tmhome.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM