Raciąż

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
10 000 PLN
Powierzchnia
1 100 m2

Do wynajęcia obiekt dla działalności piekarniczej, cukierniczo-lodziarskiej. Nieruchomość w Centrum Raciąża, możliwe dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Obiekt z przeznaczeniem mieszkalnym, handlowym z zapylaczem produkcyjnym, zapewnionymi powierzchniami mieszkalnymi oraz socjalnymi o łącznej powierzchni 1100 m2.

Doskonała lokalizacja, sklep z witryną i ogródkiem położny przy ulicy Mickiewicza oraz połączona część produkcyjna daje wiele możliwości inwestycyjnych.

Opis nieruchomości.

1. Lokal usługowy z zapleczem produkcyjnym i mieszkalnym.
Lokal stanowiący budynek dwukondygnacyjny posadowiony na działce o powierzchni 900 m2, w skład, którego wchodzą: pomieszczenia produkcyjno-handlowe o łącznej powierzchni 480 m 2 (pomieszczenie handlowe z wejściem od strony rynku) usytuowane na parterze. Prowadzana działalność produkcyjna, funkcjonowała renomowana piekarnia z marką z 1937 r. W pełni wyposażona w park maszynowy.
Druga kondygnacja składa się z mieszkania o powierzchni 130 m2 oraz powierzchni socjalnej około 80 m2.
Istniej możliwość rozbudowy budynku o kolejne 420 m2.

Media: prąd, internat, woda, kanalizacja miejska, c.o. wewnętrzne, ciepłownia miejska.

2. Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce gruntu o powierzchni 200 m2. Budynek dwukondygnacyjny w skład którego wchodzi:
- parter o powierzchni 140 m2, powierzchnia z przeznaczeniem na biuro, zaplecze socjalne i magazynowa.
- piętro: mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 160 m2.

Media: prąd, Internet, woda, kanalizacja miejska, c.o. wewnętrzne, ciepłownia miejska.


Obiekt ma wprowadzony system HACCP.

Obiekt położony w samym centrum miasta oraz przynależny do części produkcyjnej sklep wraz z ogródkiem daje bardzo duży możliwości.


Istnieje możliwość dostosowania nieruchomości do dowolnej działalności.

Dla zainteresowanych kontynuowaniem działalności piekarniczej, cukieniczo-lodziarskiej istnieje możliwość przejecie produkcji oraz maszyn i urządzeń, ruchomości oraz marki firmy założonej w 1937 r., warunki zakupu do ustalenia.


Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Stan budynku: Dobry
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Zaplecze socjalne pod produkcję: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Marzena Zawada

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TMHome sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TMHome sp. z o.o. z siedzibą przy Spójni 14, 03-604 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@tmhome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu