Drobin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 500 000 PLN
Powierzchnia
3 200 m2

Powiat Płocki do sprzedaży grunt o powierzchni 3200 m2, zabudowany stacją paliw ze sklepem, myjnią, stacją kontroli pojazdów oraz warsztatem.

Dodatkowe informacje o ofercie udzielamy telefonicznie.

Obiekt zlokalizowany na skrzyżowaniu dwóch ważnych szlaków komunikacyjnych, drogi krajowej 10 łączącej Warszawę z całym Pomorzem Zachodnim, oraz drogi krajowej 60 przebiegającej przez woj. łódzkie i mazowieckie, która łączy się z autostrada A1, szeregiem dróg krajowych, drogą ekspresową S8, oraz stanowi ważny szlak tranzytowy do krajów bałtyckich: Litwa, Łotwa, Estonia.

Oferujemy Państwu gotowy, dochodowy biznes w postaci dobrze prosperującej stacji paliw wraz z istniejącą infrastrukturą.

Stacja o dobrej renomie z uwagi na dostarczane paliwa z wiarygodnego źródła, monitorowaną i kontrolowaną jakość paliw, system BAQ.

Wszystkie zbiorniki nowe 2-płaszczowe, elektroniczny monitor przepełnienia.

Na działce znajduje się budynek sklepu z biurem, stacja kontroli pojazdów, warsztat oraz myjnia Obiekt docieplony, dach pokryty blachą z konstrukcją stalową, strop docieplony.

Plac utwardzony kostką brukową, całość monitorowana, alarm.

Obiekt uzbrojony w media: woda, prąd, gaz, kanalizacja.

Dodatkową zaletą nieruchomości jest znajdujący się na sąsiedniej działce dyskont.

Atutem prezentowanej nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja u zbiegu dwóch Dróg Krajowych.

Ofertę dedykujemy inwestorom.

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
Marzena Zawada

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TMHome sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TMHome sp. z o.o. z siedzibą przy Spójni 14, 03-604 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@tmhome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu