Stary Jawor

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 330 000 PLN
Powierzchnia
2 317 m2

Do sprzedaży z wolnej ręki, wchodzące w skład masy upadłości: budynek z przeznaczeniem do własnej aranżacji o powierzchni 1017 m2, posadowiony na działce 2317 m2.

Warunkiem udziału w postępowaniu o sprzedaż jest wpłata wadium w wysokości określonej w Regulaminie sprzedaży, w terminie do 28.10.2021 r.

Szczegóły dostępne telefoniczne pod numerem 507-415-777.

Historia tej cukierni powstaje z roku 1871 r. przez firmę Rohring - König.


Pierwszy zapis po 1945 r: W Zarządzeniu Ministra Przemysłu o przedsiębiorstwach przechodzących na własność państwa

Zakład funkcjonował niemal nieprzerwanie do 2004 kiedy to przerobił ostatnie w swojej historii buraki.

Prawo użytkowania wieczystego gruntu oraz prawo własności budynku usługowego stanowiącego od gruntu odrębny przedmiot własności w granicach działki w miejscowości Stary Jawor, gmina Jawor M. oraz udział w wysokości 100/1000 w prawie użytkowania wieczystego gruntu niezabudowanego (2 działek) położonych w Jaworze stanowiących drogę dojazdową do nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  • Kształt działki: Prostokąt
Marzena Zawada

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TMHome sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TMHome sp. z o.o. z siedzibą przy Spójni 14, 03-604 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@tmhome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu