+48 508 984 840

Drobin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 500 PLN
Powierzchnia
140 m2

Do wynajmu budynek usługowy, zbudowany na gruncie inwestycyjnym o powierzchni 2 636 m2 zlokalizowany w Centrum Drobina.

Nieruchomość usytuowana w drugiej linii zabudowy, doskonałe miejsce na zakład kamieniarski, działalność usługową, jak i produkcyjną.
Obecna zabudowa stanowi budynki z przeznaczeniem pod wynajem np. powierzchni hotelowych dla pracowników lub możliwość prowadzenia usług.

Budynek daje wiele możliwości możliwości:
- parter stanowi cztery wysokie pomieszczenia po 35 m2, tynk cementowo-wapienny, możliwość połączenia w jedną halę, pomieszczenia socjalne, łazienka, biuro,
- poddasze do adaptacji,
- dach kryty blachą trapezową,
- woda, kolektor ściekowy,
- prąd trójfazowy,
- brama wjazdowa 6 mb umożliwia wjazd TIR.,
- ogrodzenie siatka, beton.

Plan miejscowy dopuszcza możliwość zabudowy mieszkalnej oraz usługowej zgodnie z uchwałą nr XXXV/282/2017
Rady Miejskiej w Drobinie z dnia 22 maja 2017 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Drobin przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 8UMNW, zainteresowanym udostępnimy wypis oraz wyrys z planu.

Bardzo atrakcyjne miejsce na inwestycję.

Drobin zlokalizowany na skrzyżowanie dwóch ważnych szlaków komunikacyjnych, drogi krajowej 10 łączącej Warszawę z całym Pomorzem Zachodnim, oraz drogi krajowej 60 przebiegającej przez województwo łódzkie i mazowieckie, która łączy się z autostrada A1, szeregiem dróg krajowych, drogą ekspresową S8, oraz stanowi ważny szlak tranzytowy do krajów bałtyckich.
Działka uzbrojona:
- prąd,
- wodę,
- kanalizację.


Zapraszam do kontaktu.

  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
Marzena Zawada

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TMHOME sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia. Zapoznałam/em się z Polityką Bezpieczeństwa Informacji.

Administratorem danych osobowych jest TMHome sp. z o.o. z siedzibą przy Spójni 14, 03-604 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@tmhome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu