Bogaczewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 607 233 PLN
Powierzchnia
2 082,84 m2
Piętro
1

25-11-2021 o godz. 14:00 w budynku Sądu Rejonowego w Elblągu z siedzibą przy ul. Płk. Dąbka 21, 82-300 Elbląg, pokój 119, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.

Na sprzedaż Hotel zlokalizowany niedaleko trasy A2 (Poznań - Świecko). Budynek podpiwniczony z dwiema kondygnacjami naziemnymi, wybudowany w 2005 roku w technologii murowanej z pustaków ceramicznych.

Część zabudowana, na której prowadzona jest działalność polegająca na świadczeniu usług noclegowych, to były obiekt hotelowo-gastronomiczny, a obecnie po zmianie sposobu użytkowania będzie przeznaczona na dom opieki;
Na terenie całego obiektu mieszkalnego nie ma barier architektonicznych, a w części rekreacyjno-rehabilitacyjnej (wyposażonej w basen, saunę, łaźnię parową, jacuzzi, grotę solną oraz gabinety do masażu i rehabilitacji) dostęp ułatwiony jest poprzez zamontowane windy. W obiekcie dostępne są pokoje 1- i 2-osobowe wyposażone w instalację TV, instalację przywoławczą, łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym i wyposażeniem w elementy ułatwiające korzystanie z tych łazienek (pochwyty i siedzonka pod prysznicami).
Na zewnątrz budynku jest ogród z alejkami do spacerów, ławeczkami i stolikami.

Części składowe nieruchomości – działki nr 89/1 o pow. 0,9796 ha to:
a/ budynek gastronomiczno–hotelowy z pokojami gościnnymi wraz z częścią rekreacyjno–sportową w tym basenem tj: pokoje noclegowe, sala restauracyjna, kuchnia z zapleczem, sala bankietowa, część mieszkalna dla właścicieli, basen rekreacyjny, pomieszczenia rekreacyjne z sauną i siłownią, gabinety odnowy biologicznej, kawiarnia zaplecze socjalno-sanitarne dla pracowników; OGÓLNA powierzchnia użytkowa 2082,84 m2, kubatura 12420,0 m3, powierzchnia zabudowy 2257,51 m2;
b/ zagospodarowanie terenu, w tym: utwardzenia, ogrodzenie, przyłącza sieci infrastruktury technicznej i teletechnicznej;


Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 2082,84 m2.
Wykończenie wnętrz standardowe, typowe dla hotelu. Na podłogach płyty ceramiczne, w pokojach hotelowych wykładziny dywanowe. Stolarka okienna energooszczędna z profili PCV, stolarka drzwiowa wewnętrzna drewniana.


Niezabudowana część nieruchomości zagospodarowana zielenią oraz kostką brukową betonową. Nieruchomość ogrodzona płotem z elementów stalowych oraz murem.
Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

W hotelu były organizowane imprezy takie jak: wesela, chrzciny, bankiety oraz inne uroczystości do 80 osób.

Piwnica łącznie posiada 337,06 m2.
Parter 365,25 m2.
Piętro 318, 12 m2.

LOKALIZACJA:
- Biedronka
- Port Lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego
- Tor Poznań
- Jezioro Kierskie
- 190 m do najbliższego przystanku autobusowego

Bogaczewo - niewielka i cicha miejscowość w pobliżu Elbląga, niecałe 12km od Centrum Elbląga. Położenie i ulokowanie obiektu umożliwia bezstresowe i komfortowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Zapraszam do kontaktu.

  • Recepcja: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Internet: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Piwnica: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Kolej, Autobus, Autostrada, Lotnisko
Marzena Zawada

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TMHome sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TMHome sp. z o.o. z siedzibą przy Spójni 14, 03-604 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@tmhome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu