Grodzisk Mazowiecki

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 400 000 PLN
Powierzchnia
175,11 m2
Liczba pokoi
7

Lokal usługowy o powierzchni 175,11 m2, usytuowany przy ulicy H. Sienkiewicza 26, w Grodzisku Mazowieckim.

Lokal na parterze pawilonu handlowego, dzięki witrynom doskonale widoczny. Obecna aranżacja lokalu dostosowana do prowadzonej działalności finansowej. Dodatkowe wejście z tyłu budynku, może służyć pracownikom lub odbieraniu dostaw. Łatwa możliwość przystosowania do innej działalności. Lokal wyposażony w instalacje telefoniczną, komputerową, alarmową. Atutem lokalu samodzielne wejście z ulicy.

Na powierzchnię 175,11 m2 składa się,
- sala obsługi,
- trzy pomieszczenia biurowe,
- zaplecze socjalne,
- dwa pomieszczenia gospodarcze,
- WC.

Ulica H. Sienkiewicza o bardzo wysokim natężeniu ruchu kołowego i pieszego stanowi główną ulicę Grodziska Mazowieckiego. Działka z budynkiem pawilonu usytuowana narożnie, co gwarantuje doskonałą widoczność witryny. Wjazd dla klientów oraz dla dostawców z bocznej ulicy, wyodrębnionym pasem do skrętu. W okolicy liczne osiedla mieszkaniowe domów jedno i wielorodzinnych. W bliskiej odległości Urząd Miejski, Dworzec PKP, WKD, PKS oraz wszystkie pozostałe główne punkty użyteczności publicznej.


Lokal nie stanowi aktualnie przedmiotu najmu, poprzednio wykorzystywany na cele działalności bankowej, wolny od obciążeń. Budynek prężnie zarządzany przez Spółdzielnię Mieszkaniową.
Zainteresowanym prześlemy plan nieruchomości.
Serdecznie zapraszam, oferta podlega negocjacji.

  • Witryna: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Michał Zawada

Michał Zawada

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TMHome sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TMHome sp. z o.o. z siedzibą przy Spójni 14, 03-604 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@tmhome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu