+48 508 984 840

TMHome kancelaria

Pomagamy w sprzedaży nieruchomości zadłużonych

Wsparcie doświadczonej kancelarii jest nieocenione na etapie egzekucji komorniczej! Posiadamy wieloletnie doświadczenie wsparcia procesu sprzedaży nieruchomości zadłużonych naszych klientów!
Wiele osób nie jest świadomych, że właściciele mają prawo sprzedać nieruchomość w trakcie egzekucji komorniczej.
Nasze doświadczenie, które oferujemy właścicielom nieruchomości zadłużonych, zdecydowanie przyspiesza dobrowolną spłatę należności wobec wierzycieli. Wypracowaliśmy skuteczne metody działania, które umożliwiają nam uzyskać dla dłużnika najdogodniejszy model rozwiązania problemów.

Sprzedaj zadłużoną nieruchomość świadomie.

Sprzedając nieruchomość dłużnika zawsze staramy się uzyskać dobrowolną spłatę zadłużenia wobec wierzyciel. Klienci Kancelarii nie muszą angażować się osobiście, cały proces ugodowy bierzemy na siebie. Gwarantujemy swoją reprezentację na każdym etapie polubownego ukończenia sprawy. Rozliczając się jedynie za skuteczną transakcję dokładamy wszelkich starań, by w maksymalnie krótkim czasie zakończyć sprzedaż na drodze dobrowolnej spłaty zadłużeń wobec wierzycieli. Zachęcamy do współpracy, a w ciągu 48h sprawdzimy bezpłatnie możliwości odzyskania należności i przygotujemy konkretną propozycją prowadzenia sprawy.


Stop eksmisjom, uchroń swój dom !!!


Państwa nieruchomość jest zadłużona? Stanowi przedmiot zastawu lub innych zabezpieczeń? Została wszczęta egzekucja komornicza?

To nie problem. Pomożemy Państwu w rozwiązaniu najtrudniejszych zagadnień prawnych oraz w szybkiej sprzedaży Państwa nieruchomości.

Proszę o kontakt, spróbujemy rozpoznać problem, pomożemy uniknąć licytacji, pomożemy podpisać ugodę lub sprzedać mieszkanie za wyższą kwotę, niż oferuje Komornik na licytacji. Nie pobieramy opłat za nasze porady.


Więcej informacji pod adresem biuro@tmhome.pl.