Polkowice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 866 800 PLN
Powierzchnia
40 000 m2

Do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu.
Ofertą jest działka inwestycyjna o powierzchni 40 000 m2 położona w Polkowicach przy dwupasmowej drodze szybkiego ruchu trasy nr. S3.

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI SPRZEDA Z WOLNEJ RĘKI W TRYBIE KONKURSU OFERT NIEZABUDOWANE NIERUCHOMOŚCI W MALCZYCACH, POLKOWICACH, STARYM JAWORZE – WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE.

Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki w trybie konkursu ofert:
prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Polkowicach, powiat polkowicki, województwo dolnośląskie, działka nr 195/3, AM-15, obręb nr 2, o powierzchni 4 ha, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą.

Warunki zakupu
Osoby zainteresowane kupnem proszone są o składanie ofert spełniających warunki Regulaminu sprzedaży osobiście lub drogą pocztową.
O zachowaniu terminu decyduje data wpływu oferty do Kancelarii syndyka.


Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego Uchwała XI/83/99 z dnia 1999-09-16.

Działka zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod: tereny istniejącego i projektowanego przemysłu, zespołu usługowo-wytwórczego, baz, magazynów, składów, obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej.


Dogodne położenie Polkowic na krajowych szlakach komunikacyjnych, a także tych łączących Polskę z zachodnimi sąsiadami sprawia, że stają się one atrakcyjnym miejscem dla małych i dużych inwestorów krajowych i zagranicznych.


Zapraszam do kontaktu.

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Marzena Zawada

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TMHome sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TMHome sp. z o.o. z siedzibą przy Spójni 14, 03-604 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@tmhome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu