Polkowice

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
5 866 800 PLN
Powierzchnia
40 000 m2

Do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu.
Ofertą jest działka inwestycyjna o powierzchni 40 000 m2 położona w Polkowicach przy dwupasmowej drodze szybkiego ruchu trasy nr. S3.

Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego Uchwała XI/83/99 z dnia 1999-09-16.

Działka zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod: tereny istniejącego i projektowanego przemysłu, zespołu usługowo-wytwórczego, baz, magazynów, składów, obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej.


Dogodne położenie Polkowic na krajowych szlakach komunikacyjnych, a także tych łączących Polskę z zachodnimi sąsiadami sprawia, że stają się one atrakcyjnym miejscem dla małych i dużych inwestorów krajowych i zagranicznych.

Do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu, termin składania ofert do dnia 15 listopada 2021 r.
Zapraszam do kontaktu.

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Marzena Zawada

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TMHome sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TMHome sp. z o.o. z siedzibą przy Spójni 14, 03-604 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@tmhome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu