Izbica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
800 000 PLN
Powierzchnia
1 223 m2

Dom do własnej aranżacji z bezpośrednim zejściem pomostem do rzeki Narew. Malowniczo położona działka gruntu o powierzchni 1223 m2, z wolnostojącym domem o powierzchni 350 m2 wybudowanym latach 80-tych.

Dom składa się z dwóch kondygnacji oraz piwnicy usytuowanej bezpośrednio pod tarasem. W nieruchomości jest 8 pokoi, 3 łazienki, 2 kuchnie.

Ogrzewanie - piec węglowy.
Kanalizacja- szambo.
Ciepła woda - terma.

Działka znajduje się w spokojnej i cichej okolicy. Bardzo dobry dojazd do Serocka zarówno jak i do Warszawy. W odległości 600 m najbliższy sklep spożywczy.

Na działce znajduje się kilka drzew. Od strony jeziora jest brama za którą jest bezpośrednie zejście na prywatny pomost.

Zapraszam na prezentacje nieruchomości.

  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Ogrodzenie: Siatka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Weronika Damentka

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TMHome sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TMHome sp. z o.o. z siedzibą przy Spójni 14, 03-604 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@tmhome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu