Drobin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
170 000 PLN
Powierzchnia
2 300 m2

Do sprzedaży grunt inwestycyjny o powierzchni 2300 m2 zlokalizowany w Centrum Drobina.


Plan miejscowy dopuszcza możliwość zabudowy mieszkalnej oraz usługowej zgodnie z uchwałą nr XXXV/282/2017
Rady Miejskiej w Drobinie z dnia 22 maja 2017 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Drobin przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 8UMNW, zainteresowanym udostępnimy wypis oraz wyrys z planu.

Bardzo atrakcyjne miejsce na inwestycję.

Drobin zlokalizowany na skrzyżowanie dwóch ważnych szlaków komunikacyjnych, drogi krajowej 10 łączącej Warszawę z całym Pomorzem Zachodnim, oraz drogi krajowej 60 przebiegającej przez województwo łódzkie i mazowieckie, która łączy się z autostrada A1, szeregiem dróg krajowych, drogą ekspresową S8, oraz stanowi ważny szlak tranzytowy do krajów bałtyckich.
Działka uzbrojona:
- prąd,
- wodę,
- kanalizację.


Zapraszam do kontaktu.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Inna
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Marzena Zawada

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TMHome sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TMHome sp. z o.o. z siedzibą przy Spójni 14, 03-604 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@tmhome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu