Topołowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
23 800 000 PLN
Powierzchnia
170 000 m2

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchniach 17ha, położona w miejscowości Topołowa w gminie Teresin przy drodze krajowej nr 92.
Przedmiotowe działki stanowią zwarty kompleks, dojazd do działki drogą asfaltową, cały obszar posiada dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej przy której jest dostęp do mediów.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego wszystkie działki znajdują się w obszarze oznaczonym 1UP (teren usługowo przemysłowy). W okolicy znajdują się liczne centra logistyczne jak również działalność przemysłowa.

Przybliżone wymiary działki to dł. 400m szer. 390m.

Lokalizacja dogodna dla pracujących w Warszawie lub Sochaczewie. Dojazd i powrót nie stanowi problemu.

  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Wysokość zabudowy: 20
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
Paweł Pajka

Paweł Pajka

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TMHome sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TMHome sp. z o.o. z siedzibą przy Spójni 14, 03-604 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@tmhome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu