Chotomów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
829 000 PLN
Powierzchnia
144,50 m2
Liczba pokoi
5

Parterowy dom jednorodzinny,, wolnostojący z garażem w bryle budynku o łącznej powierzchni 159,90 m2, usytuowany na działacie o powierzchni 1047 m2.

Budynek w otulinie lasu wybudowany w technologii murowanej, wykonany zgodnie z projektem Dom w Chabrach" pokryty dachem wolnospadowym materiał gunt bitumiczny, z założenia miał służyć dla rodziny 6-osobowej. Do wykończenia użyto dobrej jakości materiałów.
Funkcjonalny układ pomieszczeń, rzuty poszczególnych kondygnacji do udostępnienia.

Na podłogach w pokojach deska, w salonie gres, w kuchni, korytarzu i łazienkach gres. Wnętrze doświetlone o każdej porze dnia, ekspozycja tarasu od południa.

Nieruchomość oddana do użytkowania w 2003 roku.

Dom wybudowany w technologii tradycyjnej, dodatkowo wyposażony w następujące instalacje:
- instalacja do rekuperacji, czerpnia, anemostaty w każdym pomieszczeniu, brakuje tylko jednostki centralnej na poddaszu nieużytkowym
- odkurzacz centralny, instalacja w całym domu, szufelka elektryczna w kuchni, brakuje gniazdek i jednostki centralnej, podłączenie w garażu, wylot powietrza z garażu na zewn. budynku
- instalacja alarmowa z czujkami i możliwością włączenia alarmu tylko na dole (śpiąc na górze), dodatkowa klawiatura na górze, możliwość skorzystania z całodobowego monitoringu.
- instalacja grzewcza, dwa obiegi, dół podłogowe +grzejniki w łazience, wiatrołapie i garażu, góra grzejniki, dodatkowo w pokoju kąpielowym na górze mata grzewcza w podłodze z osobną regulacją.

Drzwi garażowe otwierane na pilota, czujka alarmu w garażu.
Opaska wokół domu i podjazd przed domem z kostki granitowej, praktycznie niezniszczalna.
Podbitka dachu z wielokrotnie impregnowanego drewna, kładziona wzdłuż, nie w poprzek, wiata i schowek nad wiatą wielkości garażu z takiego samego drewna.
Oświetlenie zewnętrzne przed domem, podjazdu, ścieżki i roślin sterowane czujkami ruchu i sterownikiem czasowym, wyprowadzone kable do oświetlenia tarasu.

Dom wymaga dodatkowych nakładów finansowych:
- dokończenia budowy tarasu.

Nieruchomość w bliskiej odległości od Warszawy, do Metro Warszawa Gdańska w 29 minut, w miejscowości szkoła, sklepy, gabinety lekarskie.

Okolicę stanowią osiedla domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, obiekty handlowo-usługowe, teren niezabudowany, łąki, las.

Plany domu do udostepnienia na emaila.
Zapraszam na prezentację.

  • Dach: Dachówka bitumiczna
  • Poddasze użytkowe: Tak
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Aranżacja działki: Drzewa
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Siła: Tak
  • Prąd: Tak
  • Ujęcie wody: Miejska
  • Ciepła woda: Piec gazowy
Katarzyna Szewczyk

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TMHome sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest TMHome sp. z o.o. z siedzibą przy Spójni 14, 03-604 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres info@tmhome.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu